Умови ремонта - ФОП Корабчук В.О.

095 602 37 11
Перейти до контакту

Умови ремонта

КАТЕГОРІЇ РЕМОНТУ ТЕХНІКИ:
Категорія 1 - ремонт апарату, пов'язаний із заміною пасивних елементів схеми, відновленням друкованих провідників та пайок.
Категорія 2 - ремонт апарату, що передбачає заміну простих активних елементів (транзисторів, мікросхем з малим ступенем інтеграції), пасивних елементів підвищеної складності, ремонт та обробка пластмасових деталей.
Категорія 3 - ремонт апарату, пов'язаний із заміною складних інтегральних мікросхем, налаштуванням і юстуванням складних вузлів і блоків, мініатюрне виконання апарату, що ремонтується.

                                   Умови ремонту телевізорів, побутової та
 
                                           комп'ютерної техніки
 
 
1. Вартість діагностики від 150 до 500 грн. вноситься Замовником при здачі побутової техніки в ремонт як оплата за проведення робіт з діагностики несправності та складання орієнтовного кошторису витрат на ремонт.
 
2.При відмові Замовника від ремонту сума, сплачена за діагностику, не повертається.
 
3.При успішному виконанні ремонту Виконавцем сума, сплачена Замовником за діагностику, зараховується як частина оплати за ремонт побутової техніки.
 
4.Виконавець несе відповідальність виключно за ремонт заявленої несправності. Гарантія на виріб, що ремонтується, поширюється виключно на роботи, пов'язані з її усуненням.
 
5.Виконання ремонту провадиться Виконавцем у встановлений термін від 1 до 6 календарних днів за наявності запасних частин на складі. У разі їх відсутності термін ремонту буде продовжено до отримання необхідних деталей, про що Виконавець повідомляє Замовника телефоном.
 
6. Вартість ремонту, зазначена у прайс-листі Виконавця, не враховує вартості запчастин.
 
7. Вартість ремонту на суму понад 1500 гривень додатково узгоджується із Замовником по телефону або під час особистої зустрічі.
 
8.Для зданої на ремонт побутової техніки Виконавець не несе відповідальності за працездатність встановленого Замовником програмного забезпечення, збереження даних Замовника, а також за використання Замовником неліцензійного програмного забезпечення.
 
9.Виконавець має право відмовити у проведенні ремонтних робіт у разі економічної недоцільності, неможливості або скрутного постачання комплектуючих, або великого ступеня зносу, що не дозволить надалі Виконавцю дати гарантію на відремонтовану техніку.
 
Термін зберігання відремонтованої апаратури становить 1 місяць. Після закінчення цього терміну Виконавець залишає за собою право стягнути за зберігання готової продукції 1,5% вартості ремонту за кожен день прострочення, а також витрати, пов'язані з письмовим повідомленням. У разі неявки власника протягом 3 місяців рішення щодо зберігання або відчуження даного апарату Виконавець приймає самостійно.
 
 
11.Виконавець не несе відповідальності за недостовірні відомості та адресу власника, вказані ним при здачі виробу на ремонт.
 
12.Для уточнення готовності замовлення Замовник може зв'язатися з Виконавцем за телефонами: 095-602-37-11, 093-326-36-74
Назад до змісту